Mintis pavymui

Po diskusijos apie A.Venclovos muziejų susimąsčiau – tvarkoj, lai tie kairiuojantys inteligentai ir tikėjo, kad ūsočius su dideliais ūsais geriau už ūsočių su ūsiukais, tad jie ir tuomet elgėsi atitinkamai, leisdami savimi pasinaudoti. Tik kažin ar po to, kai jie pamatė, ką padarė, jie pilnai suvokė, KĄ PRIDARĖ? Kiek juos graužė sąžinė už pražudytus žmones? Be abejo, šiandien visa tai jau seniai praėję dalykai, ir (galbūt) tiesiog reikia nubrėžti liniją ir nuo jos pradėti naują gyvenimą. Kad ir kaip skaudėtų praeities žaizdas.
Ir išvis, ne veltui sakoma, kad gerais norais kelias pragaran grįstas…

Share

grumlinas

Internetuose dar blaškausi kaip Grumlinas
Įrašas paskelbtas temoje politika. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

6 komentarai

 1. scania sakė:

  Drįstu patikslinti, kad jokia sąžinė nieko negraužia.
  Puolu paaiškinti: ką jie pražudė? Iš jų pusės žiūrint – liaudies priešus, banditus ir t.t.
  Jie greičiau didžiuosis, nei sąžinė juos grauš.
  Sąžinė veikia pagal vidų; visas klausimas – kiek išorės įleisi vidun. Jei požiūris į skirstymą liaudies priešais ir liaudies draugais nepasikeitė, tai sąžinei nėra kas veikti.
  Kodėl jie tikėjo tuo, ką darė – kitas klausimas, atviras, labai įdomus, bet – kitas, bet jie tikėjo. Ir dabar tiki, nors kuolą ant galvos tašyk. Ir tikrai dabartinės realybės „v upor“ nemato. Mato socializmo pragarą, o ne realybę…
  Taip kad jokios graužaties 😉

 2. Gerb. Gintarai, pradėjau nuo komentaro, bet kažkaip paverčiau įrašu
  http://baltasisvaiduoklis.popo.lt/2010/10/18/1940-metu-liaudies-seimo-delegacija/

  • Ačiū, puikus įrašas, tik va po juo komentaro palikt negalėjau – nepraleido captcha:
   ERROR: Could not read CAPTCHA token file.
   There is a problem with the directory /si-captcha-for-wordpress/captcha-secureimage/captcha-temp/.
   Directory Unwritable (fix permissions). Permissions are: 0755 Fixing this may require assigning 0755 permissions or higher (e.g. 0777 on some hosts. Try 0755 first, because 0777 is sometimes too much and will not work.) Fixing the actual problem is recommended, but you can uncheck this setting on the si captcha options page: „Use CAPTCHA without PHP session“ and the captcha will work this way just fine (as long as PHP sessions are working).

Komentavimo galimybė išjungta.