Egipto revoliucijos tradicija: kabinėjimasis prie moterų

Prieš porą dienų egiptiečiai Tahriro aikštėje šventė savo revoliucijos metines. Viskas buvo gražu, didelių muštynių tarp įvairių revoliucionierių grupuočių nevyko, tačiau pasikartojo prieš metus nutikę įvykiai, kai minia livoriucionierių apsupa moterį, dažniausiai užsienietę, nuplėšia nuo jos darbužius ir grabinėja ją įvairose vietose (jei taip galima išsireikšti). Šie veiksmai, berods, tampa tradicija – pranešama mažiausia apie 10 tokių įvykių per metinių šventimą. Sakyčiau, gana drastiškas straipsnis šia tema:
Later in the night, the issue of sexual violence toward women was sparked after an eyewitness reported on the micro-blogging site Twitter that a foreign woman was stripped, groped and assaulted by another mob of men in the square.
The woman, who’s identity has not been revealed, was taken away in an ambulance after being assaulted for 10 minutes. Her husband reportedly was unable to intervene and witnessed the incident.
“I saw the woman and then dozens of men surrounded her and started grabbing her, when she screamed for help some people came, but they were hit in the face,” wrote one witness.
What happened next was “appalling,” said the trusted witness, who asked for anonymity. “The men just started tearing at her clothes and grabbing her body all over. When she fought back, they pushed her. It was chaos.”
There were unconfirmed reports that the men “violated” her with their hands.

Taip kad ekstremalių nuotykių mėgėjos – pirmyn į Egiptą! 😉 – čia ne pašaipa, čia liūdna ironija… 🙁

Share

grumlinas

Internetuose dar blaškausi kaip Grumlinas
Įrašas paskelbtas temoje politika. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

14 komentarų

 1. Karvespienas sakė:

  Tai kad nieko naujo. Pamenu kaip kareiviokai, stovintys prie Kairo muziejaus, dar tais gerais laikais, visus tikrindavo. Maždaug panoms papus patikrinti – garbės reikalas.

 2. Grippen sakė:

  Jebibtas

 3. Minis sakė:

  Cia straipsniukas dukrai gasdinti?

 4. pow sakė:

  šlykštynės. bent įrašo gale kam ta šypsenėlė?

  • Todėl, kad tai IRONIJA. Daug kas (tame tarpe ir aš) tikėjomės, kad Egipte bus sukurta normali demokratiška visuomenė (kad ir su islamo elementais), o gavosi islamistinis režimas

 5. ad sakė:

  http://www.cbsnews.com/video/watch/?id=7364550n

  Čia JAV reporterė pasakoja kaip tik apie tokį incidentą. Atsiprašau, jei jau matytas video.

 6. egis sakė:

  nieko stebetino
  egipte gyvena zemo intelekto ir neissilavine zmones,elgesi kaip bezdziones ar kitu gyvunu patinai.Priryja viagros ir aptarnauja rytu europos turistes o turistes dosniai juos apdovanoja(perka rubus,duoda pinigu,isteka ir t.t) Taigi,zemo intelekto galvose uzsifiksavo,kad atvykusi turiste,viena ar su draugem yra tik patele kuri nori patenkinti savo gyvuliskus instinktus.Taip jau europietes pripratino sios laukines salies dzentelmenus.Atvaziuoja moteris i laukine sali kurioje nera jokiu istatymu atvykeliui ir stebisi,kad ja kesinasi isprievatauti.Pazystu keleta ir normaliu egiptieciu tik jie krikscionys ir gana pasiturintys.Bet tai lasas juroje.Jei ruosiesi vaziuoti i egipta buk pasiruoses viskam!

Komentavimo galimybė išjungta.