Turkija naudoja cheminį ginklą prieš kurdus?

Nežinau, galbūt tai antis, tačiau nenustebčiau – jei turkų kariuomenė kurdus negyvai užpjudo šunimis, tai cheminis ginklas tada beveik nekaltas žaislas:
Турецкое правительство вынуждено было пообещать проведение расследования „инцидента“ случившегося во время операции против курдских сепаратистов в долине Казан 19 октября.
Активисты демонстрируют фотографии 24 изуродованных и почерневших трупов боевиков, погибших в результате турецкой воздушной атаки. Активисты утверждают, что подобные ранения могут быть причинены только с помощью химического оружия.

Share

grumlinas

Internetuose dar blaškausi kaip Grumlinas
Įrašas paskelbtas temoje politika ir pažymėtas .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

6 komentarai

  • Napalmas ir fosforas nėra cheminis ginklas. Tačiau tai netleidžia JAV nuo negarbės dėl jų panaudojimo.

   • scania sakė:

    Negaliu jokiais būdais įsivaizduoti, kaip šiais laikais kaunamasi „garbingai“. Yra tik vienas atvejis – kai esi už priešininką trisdešimt kartų stipresnis!
    Taigi – jei Tėvynė liepia nugalėti, o esančių jėgų neužtenka – ką darys savo Tėvynės patriotas? Garbingai praloš, ar darys VISKĄ, kad laimėtų?
    Visi taip daro! Tokie mes esame.
    O jei kokios nors pralaiminčios Tėvynės patriotas pamatys, kad jo Tėvynei kajuk – ar neatkeršys VISAM pasauliui su kokiu nors virusu? Atomu? Ar šiaip kokia nors pandoros skrynia?
    Garbingų karų nebūna.

    • Teoriškai garbingas karas įmanomas, tam Ženevos ir Hagos konvencijos surašytos, tik kad visiems į jas tik kojas pasivalyti

 1. proffanas sakė:

  Nežinau, ar taip jau įmanoma visiškai paslėpti cheminio ginklo panaudojimą?… Jei niekas iš naudojusiųjų neprasižioja, visi, prieš ką jis naudotas, būna mirę, visvien juk lieka kažkokie pėdsakai dirvoje ar vendenyje?… Kita vertus, kaip atsirado tokia informacija; žinoma panaudojimo vieta? Jei egzistuotų konkretus galintis liudyti asmuo, jis jau senai būtų tai padaręs. Kad ir dėl babkių, kurias susisemtų iš purvasklaidos. O pakol tokio asmens nėra, viskas labai jau primena VBS…

  • Bijau, kad turkai į tas vietas tikrai tyrinėtojų neleis… Nors man pakolkas irgi mažai tikėtina, nes vistik per didelė rizika, kad tai išlįs ir bus PYZĖ. Tačiau jeigu panaudotos vakuuminės bombos – why not?

Komentavimo galimybė išjungta.