Europoje ramu nebus…

O juk Andrius Užkalnis teisus:
Jau minėta nepasitenkinimo spyruoklė vienam iš milijono, vienam iš dešimties milijonų sprogsta, ir pasekmės būna siaubingos. Naivios visuomenės ir tingios vyriausybės, gyvenančios tik nuo vienų rinkimų iki kitų, kaltė yra tik tokia, kad nenorėjo painioti savo pačių politinio korektiškumo pasakų su realiomis savo žmonių nuotaikomis.
Baisiausia turbūt yra tai, kad naujoms tragedijoms kelio neužkirsi. Metalo detektorių aplink visas jaunimo stovyklas ir vyriausybės pastatus nepastatysi. Garsiai reiškiamas visuomenės pasipiktinimas, pasmerkimas arba trafaretinės frazės „Terorui ir neapykantai – ne!“ būsimų teroristų tikrai neįtikins. Maža to, potencialūs teroristai dabar turi dar ir pavyzdį, kaip galima ligotas fantazijas paversti kraupia realybe.
Jei Europa ir jos vyriausybės nebūtų kišusios galvos į smėlį, galbūt rizika nebūtų pašalinta, tačiau bent jau būtų aiškiau suprantamas pavojaus lygis.
Dabar, viskas kaip visada – girdėti tik dramatiškos deklaracijos apie siaubą ir lakstymas kaip vištoms be galvos, nerandant kaltų.

Ne veltui Breviko teismas bus uždaras – matomai, valdžia bijosi, kad gali gautis antras Reichstago padegimo procesas… Nes panašu, kad jėga skiepijama tolerancija Europoje neprigyja, prasideda atmetimo reakcija. Ką daryti? Reikalingos kažkokios priemonės, kurios tenkintų net tik imigrantus, bet ir autochtonus. Tiesą pasakius, šiuo metu net neįsivaizduoju, koks galėtų būti optimalus sprendimas. Nes imigracija vyko, vyksta ir vyks, tad reikia daryti kažką RIMTO, o ne liūliuoti save multikultūrizmo iliuzijomis.

Tarp kitko, Lietuvoje bandymai kalbėti apie čečėnų „pabėgėlių“ gaujų siautėjimus Jonavoje ir apylinkėse kažkaip nugesinami…

Share

grumlinas

Internetuose dar blaškausi kaip Grumlinas
Įrašas paskelbtas temoje politika ir pažymėtas .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

24 komentarai

 1. troy sakė:

  Aš ne autochtonas, aš savo žemėje gyvenu. Nevadink tokiais baisiais žodžiais.

 2. troy sakė:

  O stručio(galvą į smėlį nuo problemų) politika jau žlugo. Dar iki Breiviko buvo aišku. Dešiniųjų partijų atėjimas į Europos parlamentus.

 3. troy sakė:

  Rimto? variantai?

  Turto cenzas balsuojant(gauni pašalpas -nebalsuoji),
  Pilietybės suteikimas tik po bandomojo periodo 10 metų ir šalies žinių egzamino, Nusikaltus – deportacija į kilmės šalį.

 4. Taškas sakė:

  Europoje tuoj senbūviams žodis „aborigenai“ bus priimtinas. Labai man suprantami ir priimtini net to pamišelio išsakyti tikslai. Gal čia tinka tas žinomas ir mėgiamas posakis apie vieną žingsnį tarp genijaus ir bepročio?

  Kraupūs jo veiksmai. Dar kraupesnis valstybinis atsakas. 20 metų kalėjimo praktikoje virs dešimčia.

  120 mėn. : 80 aukų = 1,5 mėn./aukai t.y. apie 40 dienų vienai sielai …kalambūras kažkoks vienok

  Juk ten buvo tik vaikai, gal net geriausi iš geriausių

  • blemba, net nupurtė nuo tos aritmetikos…

   • Taškas sakė:

    Panašiai masiškai – šimtatūkstine minia- prieš penketą metų protestavo ramieji belgai, kai iš kalėjimo anksčiau išleistas pedofilas nuknakino dvi mergaites. Nukankino! Vienos mergytės balsą girdėjo policininkas, atvykęs po kaimynų skundo dėl triūkšmo. Neturėjo orderio, būtų rūsyje radęs dar gyvas, vieną mergytę – tikrai gyvą.

    Ir kas nuo to pasikeitė Belgijoje?

    Kad pažadinti senutę Europą su pledu ir taure viskio snaudžiančią supamoj kėdėj reikia didelio triūkšmo.

    Didelio. Su skausmu. Kad nebužmigtų vėl. Kad naktį – 4 valandą biurgeris atsibūstų ir galvotų apie ateitį. Ne savo, o savo anūkų.

 5. robertas sakė:

  Vistiek man „nedašila“, kaip galima kovoti už norvegų teises juos žudant ??? Nesusiveda galai…

  • Elementaru – šokinė terapija: išsprogdinama valdžios irštva, iššaudomi kairuoliški (propalestiniški, anti-izraelietiški) jaunuoliai. Breiviko nuomone, norvegai turėjo atsibusti. Plius jei jam būtų leidę iš teismo pasidaryti Reichstago padegimo procesa…

 6. scania sakė:

  O ką dabar darys valdžios? Jos gi negali fiziškai tiek pasikeisti, kad tokie norvegai imtų ne šautuvą, o kastuvą – ir eitų valdžiai talkon melioracijos, tarkim, valyti?
  Viskas, ką gali valdžios – daugiau policijos su daugiau teisų.
  Arba daugiau vidinių kariuomenių. Su geresne pasiklausymo technika 😀

  • Policinė valstybė artėja. Pamažu, bet užtkrintai.

   • scania sakė:

    Na, o nuo policinės iki totalitarinės? 😉 Čia vis tęsiu tą pačią mintį, kad valdžios gi ne kvailos – ir jei norisi dar pyragėlių, ir jei norėsis tų pyragėlių daugiau ir saldesnių – nėra kito kelio.
    Kol kas trūksta apipavidalinimo – tautos nepakęs policinės savivalės. Nebent… Nebent… Nebent truputį palaukti?
    Na, pašaudė norvegas – ir ką pasiekė?
    O galbūt klausimas turi būti: norvegas pašaudė, o kas tikslus įgyvendino? Čia ne sąmokslo teorijos ieškau, čia tik keliais bruožais apibūdinu dabartį – kaip aš ją matau.
    Keistai, ne? 😀

    • Na, šiuo atveju siūlau palaukti, kaip viska susidėlios – per anksti valstybių virtimo grafikus dėlioti. Bet laisviau nebus, tas aišku

     • scania sakė:

      Nors grafikai dar ankstoki, bet kitas kampas jau dabar yra – norvegas parodė, kad ir varguoliams (na, paprastiems žmonėms) politika rūpi RIMTAI.

 7. -> scania – …ir kad klausimus jie gali pabandyti spręsti valdžiai išgirstsmu būdu

 8. Atgalinis pranešimas: Polemizuojant su Andriumi Užkalniu « leo lenox

Komentavimo galimybė išjungta.