Islamizmas – toks, koks jis yra

Kai aš žiūriu į visas tas diskusijas apie visokias teises ir lygybes, man visada norisi krizenti. Kažkas kažką pasiekė, kažkas kažką galės daryti nebebijodamas. Tik va niekam nesinori pagalvoti, kiek tos teisės ar lygybės suderinamos su kai kurių ekstremalių religijų reikalavimais. Kažkaip įpratome prie to, kad katalikų (ir šiaip krikiščionių) vadovai mums (kaip visuomenei) nebėra toks svarbus autoritetas ir įsiklausome į juos tik tada, kai jų pažiūros sutampa su mūsiškėmis. O tuo pat metu mums už nugaros kyla naujas religinis potvynis, kuris grąsina užlieti viduramžiško nepakantumo banga. Taip, islamiškasis ekstremizmas kyla ir kol kas nepanašu, kad minkštakiaušė Europa ką nors darytų šioje srityje. Griūvant dabartinei Vakarų civilizacijai, paremtai krikščionybe, nėra politinės valios užkirsti kelią naujam Tamsiųjų Amžių artėjimui. Ypač tai pastebima Didžiojoje Britanijoje, kur islamiškasis faktorius ypač ryškus, o politikai serga postkolonijiniu sindromu. Tad nereikia stebėtis, kad ten visiškai ramiai veikia tokie islamistai, kaip kad Abu Mounisa, kuris neseniai pasiakė islamiškoje konferencijoe. Galite pasižiūrėti video-įrašą su angliškais subtitrais, o paskui persiskaityti jo pasisakymą rusiškai. Mažai nepasirodys.

Дорогие братья и сестры, когда мы говорим о «дауа» (миссионерство, распространение ислама), не думайте, что речь идет только о нескольких прохожих на улице, которых мы призываем к исламу.
Наша «дауа» должна быть призывом к войне против их системы и ее замены исламом! Вот что мы должны делать: обратить всё общество в ислам!
Мы не призываем отдельных братьев и сестер следовать исламу: мы хотим, чтобы всё общество стало на колени перед Аллахом!
Мы не хотим, чтобы одна сестра носила хиджаб: мы хотим, чтобы всё общество носило хиджаб! Не только наши братья должны стоять на коленях перед Аллахом: мы хотим, чтобы всё общество стояло на коленях перед Аллахом. Это и есть «дауа» пророка Мухаммеда.
Если вы повесите плакат и будете приглашать прохожих принять ислам, как это делает Закир Наик, думаете, это изменит общество? Без войны против их законов и их порядка?
Нет, этого недостаточно, чтобы изменить общество. Это общество надо заставить измениться.
Вы должны понять, что когда пророк пришел в Мекку, там было 360 идолов. В наше время люди не почитают материальных идолов. Сегодня они поклоняются идеям, таким как демократия, свобода, капитализм.
Женщина говорит: «Я хочу сделать аборт». Мужчина говорит: «Я имею право на сексуальные отношения».
Кто позволяет им эту свободу? Эту демократию? Кто позволяет этим ложным богам существовать? Правительство! Законы и порядок вещей, вот кто всё это разрешает.
Когда люди сказали Мухаммеду: «Почему тебе не добавить твоего бога к нашим богам?», он ответил «Исключено». Он сказал: «Аллах самодостаточен, ему не нужны ваши боги».
И когда Аллах дал победу Мухаммеду в Мекке, он вошел в Каабу и уничтожил их 360 богов. Но он на этом не остановился. Он пошел в Лат, Уззат и Манат и уничтожил их. Он отрубил им головы. Обезглавил.
Поэтому, дорогие братья и сестры, мы обезглавим демократию. Вырвем ее корни.
Мы отрежем корни у капитализма, возьмем их и отрежем. Убьем. Мы должны это сделать.
Мы должны ненавидеть это изо всех сил, чтобы каждый день атаковать их систему. Каждый день. Как это делал пророк.
Наши сердца должны гореть ради Аллаха и привести к уничтожению их системы, которую заменит ислам Кто разрешает алкоголь? Закон и порядок. Значит нам надо воевать с законом и порядком.
В эпоху Мухаммеда один человек, Омар Ибн аль-Хаттаб, увидел женщину одетую неподобающим образом. Он подошел и ударил ее. «Как ты осмелилась идти так по улицам Медины, принадлежащей пророку?», сказал он ей.
«А кто ты такой, чтобы говорить мне об этом», сказала она. Он ответил: «Я эмир всех правоверных».  Но сегодня мы не можем бить женщин на улице. Нам это не разрешают. Значит мы должны взяться за дьявола – нападать на общество.
Вырывая корень проблемы, мы избавимся от зла. Отрезая несколько ветвей, вы не решите проблемы. Мы должны воевать с корнями проблемы – с законами и системой, созданной человеком.
Мы должны воевать с руководством. Надо напасть на этого.. Как его… Дауд Камрун. Кэмерон. Надо нападать на него. И сказать ему: «Ваши законы нас угнетают. Мы их заменим на ислам».

Share

grumlinas

Internetuose dar blaškausi kaip Grumlinas
Įrašas paskelbtas temoje politika ir pažymėtas .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

10 komentarų

 1. Rokiškis sakė:

  Tunise maištautojai reikalauja kalifato. Buvo režimas, darysis dar baisesnis režimas. Po tokio dalyko kyla klausimas – ar išties visada demokratija padeda pasauliui. WikiLeaks ir Anonymous padėjo jiems pasidalinti informacija, ją paskleisti ir įvertinti. O rezultatas?

  Sakyčiau, problema yra labai didelis mastymo atotrūkis tarp mūsų kultūrų. Tai, ką jie pergyvena dabar – krikščioniška Europa tai pergyveno prieš kokius 700 metų. O mes tikimės, kad jie bent jau supras, kas yra kultūros ir mokslo renesansas. Kad bus atsilikę ne daugiau, kaip kokiais 300 metų. Bet, deja.

  Kultūriniai pokyčiai visuomenėje – lėtas dalykas. Reikia daugybės šimtmečių, norint visuomenės mastais suprasti, kad nėra to dievo, kurį gali teigti, o yra tik tas, kurio gali ieškoti. Jie – teigimo stadijoje.

  • Esu kažkada pas save rašęs, kad islamas šiandien yra kryžiaus karų ir eretikų deginimo stadijoje, o iki raganų deginimo nepriėjo. Taip kad yra dar kur vystytis jprst… 🙁
   O Tunisą aš matau kaip antrą Iraną – t.y., per didelis vakarietiškos kultūros antsvoris suspaudė tradicines musulmoniškas vertybes (jų supratimu) ir dabar visa tai eis lauk kaip iš ugnikalnio lava. Nebent įvyks stebuklas…

 2. Rokiškis sakė:

  Tarp kitko, retorika apie žudymus ir pan. – pasitaiko ir korane. Ganėtinai bjaurioje formoje, iš serijos „paleisti visiems netikintiems žarnas, išbadyti akis ir kojas sulaužyti“.

  • Kiek teko bendrauti su musulmonais, sąvoką „žudyk netikėlius“ jie supranta kaip netikinčiųjų į Dievą galabijimą. Krikščionys ir judėjai po šituo apibrėžimu nepatenka. Bent jau neturi patekti, nes yra sąsaja per monoteizmą ir bendrus pranašus. Deja, islamizmas po ta sąvoka bando pakišti netikinčius į Alachą ir turime kruviną košelieną…

   • Rokiškis sakė:

    Nepriklausomai nuo to, ar tikinčių ar netikinčių, agresyvus diskursas lieka.

    Iš principo, taip pažiūrėjus, šitai yra pakankamas pagrindas, kad visas šį diskursą palaikančias grupes priskirti nusikalstamoms, kriminalizuoti ir išdusinti. Ką, tiesa, labai vangiai, dabar ir daro su tuo susiduriančios šalys.

    Problema tik ta, kad tolerastinė sistema čia labai keistai ima buksuoti – islamistai patampa religine mažuma, tikėjimo aukomis ir ima veikti priešingas mechanizmas – dusinami neretai tie, kas prievartai priešinasi.

    • Egipto valdžia savo islamistus-ekstremistus tvatyja be didsnių skrupulų, nes puikiai žino, jog dviems jėgoms šalyje vietos nėra. Tolerastija valdžia neserga, tad ekstremalų nėra daug.
     O EUžopa yra paralyžuota tolerastinės negalios, tad čia vyksta lenktynės – ar islamistai įsigalės anksčiau, nei kovojančios už vakarietiškų vertybių išsaugojimą jėgos paims valdžią

 3. skirtumas sakė:

  Aha iš tiesų. Įdomiai. Nors aišku, kad taip yra, bet paspartinti tą procesą žiauriai sunku. Matyt kažkas kažkur kažkada praleido kažką labai svarbaus 😉

  • Postkolonijinis kaltės jausmas neleido britams priversti imigrantų arba integruotis, arba išmesti juos atgal. Dabar panašu, kad su laiku imigrantai suvarys britus į rezervacijas…

Komentavimo galimybė išjungta.