Dienos nustebimas: Rusija turi planų Baltijos šalių atžvilgiu

Vienas iš dabartinės Rusijos valdžios ideologų Aleksandras Duginas interviu estiškam Delfiui labai konkrečiai pasakė:
Говорить о Прибалтике нам довольно поздно, поскольку ни в близкой, ни в далекой перспективе мы ее не возьмем. Радикального значения для нас эти страны не имеют.
Литва — это реальное государство. Пусть оно очень маленькое, но это реальное государство. Литовцы — это народ. Латыши и эстонцы вызывают у меня гораздо меньше симпатии, это этносы, которые жили под немцами. Возможно, именно поэтому литовцы ведут себя достойно по отношению к русским. Они были великим народом, когда великороссы были гораздо слабее. И это достойный противник и соперник. У меня и к полякам такое же отношение.

А Россия ждет уже глобального передела. К примеру, если с США что-то случится, мы еще раз оккупируем эти страны. Так или иначе, мягко или жестко. Но пока такой перспективы нет и можно сказать, что каждый облил другого, чем мог.

Share

grumlinas

Internetuose dar blaškausi kaip Grumlinas
Įrašas paskelbtas temoje politika ir pažymėtas , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

12 komentarų

 1. rokiskis sakė:

  Neabejotina, kad turi tų planų. Ir atrodo, paskutiniai mūsų politiniai įvykiai ima dėstytis į mozaiką – panašu, kad irgi triukšmeliai ne be jų rankos.

  • -> rokiskis – esme nebe pajungtose teritorijose, esme tu teritoriju kontroleje aborigenu pagalba

   • rokiskis sakė:

    Būtent. Po Brazausko mirties ėmė lįst kai kurios įdomybės, o dabar ir dar kai kurios ima aiškėti kiek labiau. Kai kurie dalykai, kurie buvo nujaučiami, darosi sunkiai paneigiamais.

    BTW, čia labai įdomių fyntų ima lįst, kai pabandai galus surast kai kuriems įvykiams. Tokių įdomių, kad net nežinai, ar verta apie tai kalbėt.

    • -> rokiskis – na taip, „ledas pajudėjo, ponai prisiekusieji tarėjai“. Ir kas įlūš po tuo ledu – labai įdomu

     • scania sakė:

      Ale tikrai, kam gi skaičiuoti, kas liks po ledu? Ar ne lengviau suskaičiuoti, kas liks ant ledo? 😀
      kalamburčikas pavyko 😀

 2. scania sakė:

  Ir, spėju, tie planai sunumeruoti, papunkčiui išdėstyti, finansavimas paskirstytas, atsakingieji asmenys dirba po atidžia priežiūra. Rusija pas save ne taip dairosi, kaip pas kaimynus.
  Rusai, vokiečiai ir amerikonai – visi nori imperijos per visą pasaulį.

  • rokiskis sakė:

   Rusijos ambasada Vilniuje – viena iš didžiausių pasaulyje pagal darbuotojų skaičių. Ir vargu, ar verta stebėtis, kad tie darbuotojai kažką nuolat veikia ir veikia.

  • scania – zinai, nenustebcziau – tai Rusijos gyvybiniu interesu zona, tad ji tikrai apdorojama. Plius Lietuvoje nera penktosios kolonos, kaip Latvijoje ar Estijoje

   • rokiskis sakė:

    Yra ir Lietuvoj ta penktoji kolona, tik kad sąlyginai silpnoka tiesiog. Bet tikrai yra.

    • -> rokiskis – na, laimei, ji būtent per silpna, kad ją būtų galima efektyviai panaudoti. Tad tenka naudoti įtakos asmenybes

 3. -> scania – ir ant ledo puikiai matysis? 😉

  • scania sakė:

   Matysis 😀 Ir tie, kurie ant ledo, ir tie, kurie „ant ledo“ 😀
   Kad tik nesuledėtume iki to laiko, kai jau matysis 😀

Komentavimo galimybė išjungta.